Transport złomu

Odbieramy i transportujemy złom na terenie całego kraju oraz za granicą. Posiadamy specjalistyczne pojazdy do przewozu złomu o różnych gabarytach i ciężarze. W ramach oferowanej przez nas usługi transportu drogowego i spedycji dysponujemy taborem samochodowym przystosowanym do skutecznego załadunku materiałów. W naszej flocie znajdują się między innymi hakowce, ciągniki siodłowe z naczepami oraz samochody samozaładowcze. Kompleksowe gospodarowanie odpadami umożliwia ich ponowne przetwórstwo i zmniejsza obciążenie środowiska, dlatego warto korzystać z pomocy profesjonalnych firm spedycyjnych.

 

Hurtowy przewóz odpadów wtórnych

 

Wiemy, jak problematyczne może być samodzielne zorganizowanie wywozu znacznej ilości odpadów, dlatego wychodzimy naprzeciw przedsiębiorcom i oferujemy hurtowy przewóz złomu. Dzięki naszym działaniom mogą Państwo liczyć na szybkie i sprawne oczyszczenie terenu z odpadów, a następnie wywiezienie ich do miejsca, gdzie zostaną przetworzone. Wszystkie przewożone odpady podlegają sortowaniu, a następnie trafiają do utylizacji. Cechuje nas terminowość i skuteczność działania, dlatego Klienci cenią sobie współpracę z nami.

Zachęcamy do kontaktu w celu poznania szczegółów oferty. Z każdym klientem ustalamy indywidualny plan działania oparty na atrakcyjnych warunkach finansowych. Odbieramy między innymi złom stalowy, żeliwny czy metali kolorowych. Świadczymy usługi przewozu złomu zgodnie z przepisami środowiskowymi. Jesteśmy do Państwa dyspozycji.