Kim jesteśmy?

Kilka słów o nas

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „DIMEX” Sp. z o.o. zostało zawiązane w 1990 roku w Katowicach.

Spedycja morska

Spedycja morska to usługa, która umożliwia niezwykle sprawny oraz skuteczny międzynarodowy transport towarów i jest jego nieodłączną częścią. Na ten szczególny rodzaj spedycji składają się więc różnorodne czynności, których celem jest organizowanie przewozu towaru drogą morska. Nasza oferta jest pokłosiem zwiększającego się zapotrzebowania na rynku. Drogami morskimi można przewozić wszelkiego rodzaju ładunki, także te wielkogabarytowe. Ten ekonomiczny i bezpieczny typ transportu umożliwia realizację przesyłek morskich dopasowaną do indywidualnych potrzeb. Dlatego wychodzimy naprzeciw Państwa oczekiwaniom i oprócz transportu i spedycji drogowej oferujemy również usługi transportowe do większości państw na świecie wraz ze spedycją morską. Mogą Państwo liczyć na profesjonalne doradztwo we wszystkich aspektach związanych z realizacją spedycji.

 

W ramach spedycji morskiej zapewniamy

• kompleksową obsługę przesyłek,
• organizację frachtu oceanicznego
przewóz wszelkiego rodzaju ładunków,
• możliwość ubezpieczenia towaru,
• stały nadzór nad przewożonymi towarami.

 

Jakie są zalety spedycji morskiej?

Spedycja morska niesie ze sobą wiele możliwości, dlatego stanowi niezwykle ważną część transportu morskiego. Ten typ przewozu charakteryzuje się szeroką siatką docelowych kierunków. Największym atutem spedycji kontenerowej jest bez wątpienia fakt, że kontenery mogą być transportowane w różny sposób: drogą morską, lądową czy kolejową w jednej jednostce przeładunkowej. Ze względu na dużą pojemność kontenera za zaletę tego typu spedycji należy uznać to, że jednostkowy koszt transportu towarów jest w tym przypadku bardzo konkurencyjny w porównaniu do innych rodzajów spedycji, na przykład lotniczej. Niezaprzeczalną zaletą spedycji morskiej jest także brak ograniczeń w zakresie rodzaju i ilości przewożonych ładunków. Klienci cenią sobie tę formę organizacji transportu przede wszystkim z powodu atrakcyjnej ceny i dalekiego zasięgu.

Nasza Misja

Podejście biznesowe
Relacje z naszymi partnerami oparte są na zasadzie wzajemnych korzyści (win-win), co gwarantuje pomyślną współpracę zorientowaną na realizację wspólnych celów biznesowych.

Zapewniamy wsparcie wykwalifikowanych i wyspecjalizowanych
w konkretnych grupach towarów pracowników, gwarantujących
naszym kontrahentom indywidualne podejście.

Relacje win-win
Partnerstwo
N
aszym partnerom dajemy możliwość skoncentrowania się na ich zasadniczej działalności, tym samym stając się częścią ich biznesu.

Relacje z naszymi partnerami budujemy na współpracy, wzajemnym wsparciu, indywidualnym podejściu i ukierunkowaniu na realizacje ich potrzeb, świadcząc im szczególną wartość dodaną.

Partnerzy

Z kim współpracujemy?

Dzięki szerokiemu przekrojowi naszych stałych parterów, nasze usługi spedycji morskiej świadczone są zarówno na terenie Unii Europejskiej, jak i poza jej granicami, spełniając oczekiwane standardy.

Współpraca

Dlaczego warto?

Wieloletnie doświadczenie umożliwia dostarczenie Klientom optymalnych dla nich rozwiązań, minimalizując ponoszone przez nich koszty, a tym samym realizując powierzone nam zlecenia zgodnie z ich oczekiwaniami.

Zapraszamy do złożenia Zapytania ofertowego »

Zapoznaj się z naszymi Usługami »