Kim jesteśmy?

Kilka słów o nas

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „DIMEX” Sp. z o.o. zostało zawiązane w 1990 roku w Katowicach.

Transport i spedycja drogowa

 

Specjalizujemy się w transporcie i spedycji drogowej. Robimy wszystko, by nasze usługi były możliwie jak najbardziej wszechstronne. Dlatego zajmujemy się:
– przewozem złomu;
transportem odpadów niebezpiecznych;
– transportem materiałów niebezpiecznych;
– przewożeniem materiałów sypkich luzem oraz innych ładunków całopojazdowych;

Realizujemy usługi z wykorzystaniem pojazdów dostosowanych do transportu różnego rodzaju surowców – korzystamy z wywrotek aluminiowych i stalowych, naczep typu “walking floor” oraz naczep skrzyniowych. W zakres świadczonych przez nas usług wchodzi import oraz dostarczanie towarów w modelu “just in time”. Możemy poszczycić się wykwalifikowaną kadrą oraz ponad 30-letnim doświadczeniem.

DIMEX – spedycja krajowa i międzynarodowa

 

Od ponad 30 lat przedsiębiorcy powierzają nam przewóz ładunków na terenie kraju oraz na trasach międzynarodowych. Dzięki temu nawiązaliśmy współpracę z rzetelnymi przewoźnikami, którzy świadczą usługi na najwyższym poziomie. Zaufanie budujemy dzięki optymalizacji kosztów przewozu, fachowemu doradztwu oraz skuteczności podejmowanych działań.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dostosowując ofertę do rodzaju przewożonych towarów. Dobieramy odpowiednią flotę pojazdów i optymalną trasę przewozu, co pozwala na minimalizację kosztów transportu. Zachęcamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy przedstawią Państwu pełen zakres oferty transportu i spedycji drogowej.

Nasza Misja

Podejście biznesowe
Relacje z naszymi partnerami oparte są na zasadzie wzajemnych korzyści (win-win), co gwarantuje pomyślną współpracę zorientowaną na realizację wspólnych celów biznesowych.

Zapewniamy wsparcie wykwalifikowanych i wyspecjalizowanych
w konkretnych grupach towarów pracowników, gwarantujących
naszym kontrahentom indywidualne podejście.

Relacje win-win
Partnerstwo
N
aszym partnerom dajemy możliwość skoncentrowania się na ich zasadniczej działalności, tym samym stając się częścią ich biznesu.

Relacje z naszymi partnerami budujemy na współpracy, wzajemnym wsparciu, indywidualnym podejściu i ukierunkowaniu na realizacje ich potrzeb, świadcząc im szczególną wartość dodaną.

Partnerzy

Z kim współpracujemy?

Dzięki szerokiemu przekrojowi naszych stałych parterów, nasze usługi transportowe i spedycyjne świadczone są zarówno na terenie Unii Europejskiej, jak i poza jej granicami, spełniając oczekiwane standardy.

Współpraca

Dlaczego warto?

Wieloletnie doświadczenie umożliwia dostarczenie Klientom optymalnych dla nich rozwiązań, minimalizując ponoszone przez nich koszty, a tym samym realizując powierzone nam zlecenia zgodnie z ich oczekiwaniami.

Zapraszamy do złożenia Zapytania ofertowego »

Zapoznaj się z naszymi Usługami »