Transport luzem materiałów sypkich

Specjalizujemy się w krajowym i międzynarodowym transporcie materiałów sypkich luzem. Przewozimy wszelkiego rodzaju surowce wykorzystywane do prac budowlanych – cement, piasek, wapno, żwir, keramzyt, kruszywa drogowe itp. Transportujemy również towary rolne takie, jak zboża, paszę, ziarna, biomasę, mąkę, nawozy sztuczne, granulaty, warzywa i owoce. Zajmujemy się też przewozem odpadów i paliw. Do tego celu wykorzystujemy specjalistyczne wywrotki i silosy o ładowności do 28 ton. W trosce o środowisko naturalne korzystamy wyłącznie z pojazdów spełniających obowiązujące normy ekologiczne.

 

Profesjonalna spedycja materiałów sypkich

 

Powierzając nam przewóz materiałów sypkich mogą Państwo liczyć na bogato wyposażoną flotę pojazdów oraz wsparcie zespołu specjalistów z wieloletnim doświadczeniem. Dbamy o prawidłowe zabezpieczenie materiałów sypkich, tym samym nie dopuszczając do ich zawilgocenia i zwietrzenia. Surowce przewozimy nie tylko z pomocą środków transportu drogowego, ale i z wykorzystaniem usługi obejmującej transport morski i spedycję.

Zachęcamy do skorzystania z fachowego doradztwa naszych konsultantów. Jako doświadczony usługodawca posiadamy szeroką wiedzę w zakresie hurtowego przewozu ładunków oraz współpracy z kontrahentami. Satysfakcja klientów jest dla nas najlepszym potwierdzeniem jakości naszej pracy, dlatego za cel stawiamy sobie realizowanie sprawnej, profesjonalnej i kompleksowej obsługi.