Kim jesteśmy?

Kilka słów o nas

 

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe „DIMEX” Sp. z o.o. zostało zawiązane w 1990 roku w Katowicach.

Dział Transportu i Spedycji pozwala nam usprawnić współpracę z naszymi kontrahentami, jak również rozszerzyć zakres naszej działalności.

Nasza Misja

Podejście biznesowe
Relacje z naszymi partnerami oparte są na zasadzie wzajemnych korzyści (win-win), co gwarantuje pomyślną współpracę zorientowaną na realizację wspólnych celów biznesowych.

Zapewniamy wsparcie wykwalifikowanych i wyspecjalizowanych
w konkretnych grupach towarów pracowników, gwarantujących
naszym kontrahentom indywidualne podejście.

Relacje win-win
Partnerstwo
N
aszym partnerom dajemy możliwość skoncentrowania się na ich zasadniczej działalności, tym samym stając się częścią ich biznesu.

Relacje z naszymi partnerami budujemy na współpracy, wzajemnym wsparciu, indywidualnym podejściu i ukierunkowaniu na realizacje ich potrzeb, świadcząc im szczególną wartość dodaną.

Partnerzy

Z kim współpracujemy?

Dzięki szerokiemu przekrojowi naszych stałych parterów, nasze usługi transportowe i spedycyjne świadczone są zarówno na terenie Unii Europejskiej, jak i poza jej granicami, spełniając oczekiwane standardy.

Współpraca

Dlaczego warto?

Wieloletnie doświadczenie umożliwia dostarczenie Klientom optymalnych dla nich rozwiązań, minimalizując ponoszone przez nich koszty, a tym samym realizując powierzone nam zlecenia zgodnie z ich oczekiwaniami.

Zapraszamy do złożenia Zapytania ofertowego »

Zapoznaj się z naszymi Usługami »